O nas

Zasady współpracy

Jak to działa?

Potrzebuję lokacji

Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dlatego nie na wszystko znajduje zastosowanie schemat naszych dotychczasowych działań, jednak podstawowe informacje zamieszczamy poniżej. Daj nam znać, czego potrzebujesz, a znajdziemy wspólną drogę do realizacji Twojego projektu!

#1

Kontakt

Skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób, przykładowo poprzez formularz kontaktowy, a następnie przestaw podstawowe informacje na temat poszukiwanego miejsca.

#2

Przedstawienie oferty

Następnie prześlemy propozycje z naszej bazy lub zajmiemy się znalezieniem zupełnie nowych lokacji odpowiednich dla Twojego projektu. Stawki za naszą pracę ustalane są indywidualnie do projektu, także śmiało, poproś o wycenę!

#3

Ustalenie warunków

Po wybraniu przez Ciebie lokacji, każdorazowo ustalana jest kwota najmu. Wysokość opłaty uzależniona jest od charakteru nagrań, przykładowo od wielkości ekipy, czasu trwania najmu, typu lokacji i innych kluczowych informacji na temat danego projektu.

#4

Podpisanie umowy

Po zaakceptowaniu warunków, resztę możesz zostawić nam! Zajmiemy się formalnościami i przeprowadzimy przez cały proces zapewnienia dostępności do lokacji.

ZNAJDŹ LOKACJĘ

Zgłaszam lokację do bazy

Zgłosiłeś już lokację do naszej bazy? Jeżeli nie, informację jak to zrobić znajdziesz tutaj. A co jeżeli już to zrobiłeś? Co się dzieje z Twoją lokacją po zgłoszeniu? Poniżej parę pomocnych informacji!

Dodanie do bazy jest całkowicie bezpłatne, a zgłoszona lokacja trafia do nas i zostaje dokładnie przeanalizowana. Jeżeli będzie brakowało paru istotnych informacji na temat przesłanego miejsca, na pewno się do Ciebie odezwiemy, a jeżeli wszystko zostanie poprawnie wypełnione, przejdziemy od razu do zapisania Twojej lokacji w naszej bazie. Skontaktujemy się z Tobą dopiero wtedy, gdy będzie zainteresowanie daną lokacją.

To wszystko zależy od tego, czy ktoś aktualnie będzie szukał akurat takiego typu lokacji jak Twoja. Czasem może to potrwać parę tygodni, albo nawet miesięcy, ale zdarzają się też sytuacje, że już następnego dnia kontaktujemy się z Tobą w celu wynajęcia lokacji!

Świetnie! Ktoś zainteresował się Twoją lokacją. Zapewne jesteś ciekawy jak będzie przebiegała dalsza współpraca? W pierwszej kolejności ustalona zostanie kwota za najem oraz termin nagrań. Wysokość wynagrodzenia będzie uzgodniona przy każdym zleceniu, dlatego wszystko będziemy konsultować i ostateczna decyzja będzie należała do Ciebie oraz do Najemcy Twojej lokacji - stawki i termin muszą zostać zaakceptowane przez obie strony. Następnym krokiem jest zapoznanie się ze szczegółami współpracy oraz podpisanie umowy najmu na umówione wcześniej warunki.

Po powyższym etapie, oczekujesz już na ekipę filmową w swojej lokacji. W zależności od specyfiki projektu może pojawić się od kilku do kilkudziesięciu osób. Pamiętaj, że zgodnie z podpisaną umową najmu, do obowiązków ekipy filmowej będzie należało przywrócenie lokacji do takiego stanu jaki zastali, więc najlepiej od razu po zakończonych nagraniach sprawdzić czy wszystko wygląda tak jak wcześniej. Podczas wynajęcia nie ma przeszkód, żeby doglądać swojego miejsca, jednak należy w pełni uszanować pracę ekipy i nie przeszkadzać w trwającym planie zdjęciowym.
Dodaj Lokację