O nas

Czym się zajmujemy?

Profesjonalna obsługa w zakresie lokacji

Prowadzimy bazę lokacji filmowych oraz oferujemy scouting unikatowych lokacji.

 

Zawodowo zajmujemy się szeroko pojętą koordynacją lokacji, od początkowej fazy inspiracji, przez cały proces poszukiwań, aż do finalizacji projektu.

Kwestie formalne zostaw nam! Dopilnujemy i uzgodnimy wszystkie szczegóły związane z lokacjami.

Location Manager

Location Manager

Location Manager obsługuje bezpośrednio Ciebie, w celu zagwarantowania najwyższej jakości usług. Od początku naszej współpracy zostanie przypisany Tobie Location Manager, który przeprowadzi Cię przez cały proces oraz pomoże z zagwarantowaniem legalnej dostępności wybranego przez Ciebie miejsca nagrań.

Location Scouting

Location Scouting

W ramach usługi Location Scouting wyszukujemy unikatowe lokacje zgodne z Twoimi wytycznymi. Stawki uzgadniane są indywidualnie w zależności od różnych parametrów, przykładowo takich jak obszar poszukiwań, ilości potrzebnych propozycji czy specyfiki lokacji. Wyszukujemy miejsca do wszelkich działań komercyjnych i nie tylko!

Najczęściej wyszukujemy dla Was lokacje do poniższych celów:

nagranie reklamy, filmu, teledysku

sesja zdjęciowa wizerunkowa, produktowa

impreza okolicznościowa/firmowa

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Potrzebujesz miejsca do czegoś zupełnie innego? Napisz do nas! Sprostamy Twoim oczekiwaniom

Może masz już wypatrzone miejsce tylko nie wiesz co dalej? Chciałbyś je wykorzystać do filmu czy sesji zdjęciowej, ale nie wiesz jak? Nasz zespół oferuje wsparcie w zakresie legalności wykorzystania i pozyskania kontaktu z właścicielami Twojego wymarzonego miejsca!

Skontaktuj się z nami